Innmelding til klasseklubben strømmer på

Innmelding til klasseklubben strømmer på

Interessen for Shorthanded Sailing Norway (SSN) som klasseklubb for shorthanded seiling i Norge er blitt veldig godt mottatt. Det strømmer på av innmeldinger fra hele landet, noe som viser at initiativet var godt timet. Og som medlem følger det med mange goder rundt det å dele kunnskap og erfaring. Diskusjoner, tips og triks er viktig for å kunne være en fullgod shorthanded seiler, noe du får så og si gratis som medlem.

Publisert Sist oppdatert

Til nå er det kommet svært mange innmeldinger fra hele landet. I tillegg vet vi at de fleste vil melde seg inn på samlingene som gjennomføres i vinter.

Til dere som har bedt om en konto å betale inn innmeldingskontigenten på, så henstiller vi til at dette betales ved første samling du deltar på. Det vil etterhvert komme et bedre system for både innmelding til SSN og påmelding til samlingene, men vi har foreløpig prioritert å få på plass innholdet til samlingene. Av denne grunn er det heller ikke vært så stor aktivitet på våre hjemmesider, noe som helt klart vil bli bedre når vi kommer i gang.

Alle har anledning til å sende oss stoff som vi kan poste som en nyhet, som et teknisk tips, noe rundt båthåndtering eller vedrørende sikkerhet. Meningen med SSN er at vi skal som klasseklubb dele kunnskap og informasjon til alles felles interesse. Selvfølgelig har vi alle våre små knep som skal sikre oss seieren, men del ihvertfall saker som alle bør kunne eller vite om.

Vi ønsker også at alle bruker Shorthanded forum som et diskusjonssted for utveksling av meninger.