Seilmakeren Doublehanded
Resultater per klasse

Lys 1,17-1,24 - Starttid: 2010-05-19 13:00:00 
Seilnummer Båtnavn Båttype Skipper Makker Tid (seilt) LYS Tid (justert) Straff Etapper
1 NOR 280 NN X-99 Eirik IHLE Stavanger S. Kenneth Bø Gandsfjord seilfor. 29:57:22 1.24 37:08:44 2
2 NOR 9341 X-faktor X-332 Harald Matland Nordhordland sf Torkjell Tolo Hardanger seglklubb 31:01:50 1.23 38:10:03 2
3 NOR 11136 Gleden Maxi 1050 Finn Espeseth Askøy Torbjørn Halvorsen Askøy Seilforening 31:33:19 1.21 38:10:55 2
4 NOR 11782 Rocky Ocean OneOff Halvor Aaslestad Stavanger Arne Hammersland 31:57:01 1.21 38:39:36 2
5 NOR 10832 Sitaren Maxi 1050 Terje Rise Seilforeningen1928 Arne Liebich Rise Seilforeningen 1928 32:05:31 1.21 38:49:53 2
6 NOR 660 Cunning Plan J/80 Jarle Midtbø Askøy Henrik J. Nilsen 33:00:35 1.18 38:57:05 2
7 NOR 9764 Tayo Sun shine 38 OTTO HÆGLAND OS SEILFORENING Ove Gullbrå 33:34:13 1.17 39:16:38 2
8 NOR 12397 Lisa Bavaria 39 Cruiser Paul Øyvind Mehammer Os Kennet Bjørhaug 32:31:52 1.22 39:41:17 2
9 NOR 11921 Silje Sun od.40.3 ROY NILSEN Stord Seilforening Paul Matre 33:11:17 1.2 39:49:33 2
10 NOR 10886 Magica J/92 Stein Frode Bulling Ålesund Seilforening Frode Brattum 32:43:18 1.23 40:14:52 2
11 NOR 5361 Hello Goodbye X-3/4-ton Stig Vaular Åsane Seilforening Øystein Erstad 37:04:51 1.19 44:07:34 2
12 NOR 12093 Ami First 31.7 Stig Aaberg RAN Jarle Aaberg RAN 42:08:34 1.17 49:18:26 2
13 NOR 11651 Båtenvår First 31.7 Harald Gjøsæter Askøy Kristian Øpstad Askøy 43:08:28 1.17 50:28:31 2
14 NOR 11331 Alna II Hanse 341 Kjetil Skog Askøy seilforening Øyvind Fiksen 42:08:16 1.2 50:33:55 2
15 NOR 9454 Frøken Smilla First 31.7 HR Morten Fotland Nordhordland Stein Arne Kvåle Nordhordland 43:06:57 1.18 50:52:36 2
16 NOR 11937 Procella 34 Ragnar Egset Stavanger Seilforening Jan Sverre Vea Gandsfjord Seilforening 42:05:48 1.21 50:56:13 2
17 NOR 12245 FRYD Hanse 370 e tom hellesund Karmøy Øyvind Olson Karmøy Seilforening 42:10:04 1.24 52:17:17 2
18 NOR 13519 S/Y FRI Hanse 350 John Bjordal Stord Seilforening Ole Jacob Eide 44:20:32 1.21 53:39:15 2
19 NOR 12127 SuMar II Cyclades43,4 Øyvind Krokeide Bergen Alf Wiig 44:43:40 1.2 53:40:24 2
20 NOR 14006 Vea Flyer Jeanneau Sun Odyssey 39i Eli Ådland Nilssen Karmøy Seilforening Ranghild Tørring Andreassen Karmøy Seilforening 45:36:52 1.23 56:34:21 0:28:00 2
- NOR 24 LnX x-99 Sigurd Lerum Boasson Ran Frode Lerum Boasson Ran - 1.24 DNF 2
Lys 1,25-1,30 - Starttid: 2010-05-19 13:00:00 
Seilnummer Båtnavn Båttype Skipper Makker Tid (seilt) LYS Tid (justert) Straff Etapper
1 NOR 11298 Paprika Elan 37 Per Højgaard Nielsen Bergens Seilforening Trond Wickman Bergens Seilforening 29:13:07 1.29 37:41:31 2
2 NOR 12514 storm elan 37 Jørund Fjøsne stord bjørn forslund 29:31:46 1.28 37:47:52 2
3 NOR 10860 Lille My Elan 37 Øystein Spilde Hardanger Seglklubb Trygve Røste 29:33:19 1.28 37:49:51 2
4 NOR 10921 Tigergutt Elan 37 PÅL HOLST Bergens Seilforening John Elter - 29:38:51 1.28 37:56:56 2
5 NOR 10844 Ventus match 35 Kjell Ove Klungrehaug Bergens seilforening Jens Åge Ellingsund Askøy Seilforening 29:54:35 1.27 37:59:07 2
6 NOR 9566 Sitka Luffe 40 KNUT HERVIK Stavanger Seilforening Njål Hervik Stavanger Seilforening 29:16:55 1.3 38:03:59 2
7 NOR 11500 Promineo Racing J/109 Leif Arild Åsheim Stavanger Seilforening Hans Martin Veding Stavanger Seilforening 29:42:09 1.29 38:18:59 2
8 NOR 11606 jacetti J-92s Thomas Robberstad Stavanger SF Per Haugen 31:29:03 1.25 39:21:19 2
9 NOR 11522 Trinity Dufour 40 TERJE BORSHEIM Stavanger SF Alf Inge Johansen Stavanger SF 31:55:42 1.3 41:30:25 2
10 NOR 12071 Hera II Hanse 400e Jan Butler Wang Tønsberg Seilforening Tor Gunnar Aksland Frittstående 32:07:11 1.3 41:45:20 2
11 NOR 13584 Calluna Bavaria 42 cruiser Frode T. Haugland Askøy Seilforening Tor Lohne 33:34:53 1.26 42:18:46 2
12 NOR 11824 Cermedez Elan 37 MORTEN ÅDLAND NORDHORDLAND Frode Haugland Bergens seilforening 32:52:30 1.29 43:17:31 0:53:00 2
13 NOR 11538 scirocco 2 bavaria 42 cruser arne pettersen askøy morten abbedissen 34:02:05 1.28 43:33:52 2
14 NOR 11528 Hawthorne First 36,7 MORTEN OFFERDAL Askøy Anders Offerdal 34:44:12 1.28 44:27:47 2
- NOR 12512 Endorfin Elan 340 REIDAR HAGEN Åsane seilforening - 1.25 DNF 2
- NOR 12239 Aetam Hanse370e Torolf Wedberg Bergen Siri Vike - 1.25 DNF 2
Lys 1,31 og over - Starttid: 2010-05-19 13:00:00 
Seilnummer Båtnavn Båttype Skipper Makker Tid (seilt) LYS Tid (justert) Straff Etapper
1 NOR 11647 Hyggen IX First 40.7 Leif-Martin Drange Bergens Seilforening Fridtjov Bergmann 27:35:41 1.33 36:42:03 2
2 NOR 13483 Habibi Elan 380 Harald Thorstein Sandefjord Seilforening Karl Otto Book 28:02:54 1.33 37:18:15 2
3 NOR 12515 Nicoline elan 410 Lars Petter Karlsen Fredrikstad Seilforening Tor Hove Bærum seilforening 27:27:31 1.38 37:53:35 2
4 NOR 12212 SOLO Express 40 Rune Aasberg KNS Arild Schei 25:36:48 1.49 38:09:51 2
5 NOR 11537 krabbelure 6 first 45 f 5 Ove Lind Bergens Seildforening Knut Lind Bergens Seilforening 29:15:23 1.32 38:37:07 2
6 NOR 13430 Veni VI Hanse 430e Jan Hjellestad Bergens Seilforening Magne Aalen Bergens Seilforening 29:10:49 1.33 38:48:35 2
7 NOR 152 eXpression X-35 Mathias Hauge Karmøy Seilforening Rune Waage 29:16:15 1.33 38:55:49 2
8 NOR 11873 Sirocco 3 Grand Solei 45 Bernt Svendsen Askøy Gordon Wright 28:50:42 1.36 39:13:46 2
9 NOR 5690 Amelia Luffe 44 sigurd utbjoe Stord Bjørn Eilertsen Stord 29:44:30 1.32 39:15:33 2
10 NOR 10017 Sun Flyer Sun Fast 43 viggo vea tbo Mats Myrmel 29:36:20 1.36 40:15:49 2
11 NOR 12130 Chablis First 44.7 Ivar Jacobsen Ole-Eirik Lerøy 29:41:48 1.39 41:16:43 2
12 NOR 11968 Farvide First 44.7 Arvid Høgelid Milde båtlag Per Cristian Johnsen Bergen Seilforening 31:03:55 1.39 43:10:51 2
13 NOR 11648 Susan Beneteau First 40,7 Arne Berven Åsane Tormod Engelsen 32:59:38 1.33 43:52:55 2
14 NOR 10852 Obelix X-37 Knut Erik Hjorth ASF Paal Albro 42:17:14 1.31 55:23:47 2
Lys til og med 1,16 - Starttid: 2010-05-19 13:00:00 
Seilnummer Båtnavn Båttype Skipper Makker Tid (seilt) LYS Tid (justert) Straff Etapper
1 NOR 3802 Marild Mixer Cr Stig Gard Paulsen Seilforeningen 1928 Espen Reiss Mathiesen Seilforeningen 1928 33:12:21 1.15 38:11:12 2
2 NOR 143 jr. Albin Express Jan Grung Åsane Roar Teige Åsane 42:05:57 1.11 46:43:48 2
3 NOR 98 Vivante Albin Express Jan-Magnus Aase Åsane Bjarte Hordvik Rydland KNS 42:12:48 1.11 46:51:25 2
4 NOR 1005 Frida Gambling 34 endre aas Askøy Seilforening Torbjørn Lundhaug 42:16:49 1.13 47:46:36 2
5 NOR 6760 Ølle Bølle Maxi 999 Ole-Jørgen MIchelsen Askøy Kjetil Wøbbekind Askøy 42:28:42 1.14 48:25:31 2
6 NOR 13510 Nadun Hanse 320 Stian Aarhus Haukås Seilforeningen 1928 Victor Hovland 44:58:31 1.13 50:49:19 2
7 NOR 12129 vito hanse 320 Nina Rosenlund Ran Petter Ankjær-Jensen Ran 44:17:37 1.15 50:56:15 2
8 NOR 11018 ELG Scanmar 31 Jan Edvard Søvre Askøy Bernt Johannessen Askøy 45:51:14 1.12 51:21:23 2
9 NOR 11364 Lipse Bavaria 36 AC (2001) Roald Skjoldal Ran Andreas Stubsve Skjoldal Sund Kystlag 44:42:43 1.18 52:45:37 2
- NOR 9573 Carolina av Alvøen Jeanneau SO 32,2 Janicke Sjursen Nyheim Askøy Frank Nyheim - 1.1 DNF 2
- NOR 12136 Synzygus Beneteau Oceanis 331 Øyvind Hauge Idrettslaget Milde Båtlag Ronald Toppe - 1.16 DNF 2
- NOR 192 Xena Albin Express Carl Johan Wickmann Bergens seilforening Carl Olav Wickmann Bergens Seilforening - 1.11 DNF 2
- NOR 64 Expresso1 Albin Express Thor Fredrik Jacobsen Åsane Seilforening Eirik Wold Åsane Seilforening - 1.11 DNF 2
- NOR 7541 Mixer Maxi Mixer Eivind Tysse Hardanger Lars Djupevåg Hardanger seglklubb - 1.15 DNF 2