Seilmakeren Doublehanded
Resultater Askøy Skudeneshavn

Seilnummer Båtnavn Båttype Skipper Makker Tid (seilt) LYS Tid (justert) Klasse Straff
1 NOR 660 Cunning Plan J/80 Jarle Midtbø Askøy Henrik J. Nilsen 12:47:05 1.18 15:05:09 Lys 1,17-1,24
2 NOR 3802 Marild Mixer Cr Stig Gard Paulsen Seilforeningen 1928 Espen Reiss Mathiesen 13:16:05 1.15 15:15:30 Lys til og med 1,16
3 NOR 10832 Sitaren Maxi 1050 Terje Rise Seilforeningen1928 Arne Liebich Rise 12:53:06 1.21 15:35:27 Lys 1,17-1,24
4 NOR 143 jr. Albin Express Jan Grung Åsane Roar Teige 14:07:04 1.11 15:40:15 Lys til og med 1,16
5 NOR 280 NN X-99 Eirik IHLE Stavanger S. Kenneth Bø 12:39:49 1.24 15:42:10 Lys 1,17-1,24
6 NOR 13483 Habibi Elan 380 Harald Thorstein Sandefjord Seilforening Karl Otto Book 11:49:28 1.33 15:43:36 Lys 1,31 og over
7 NOR 12514 storm elan 37 Jørund Fjøsne stord bjørn forslund 12:20:04 1.28 15:47:17 Lys 1,25-1,30
8 NOR 10921 Tigergutt Elan 37 PÅL HOLST Bergens Seilforening John Elter 12:20:40 1.28 15:48:03 Lys 1,25-1,30
9 NOR 11298 Paprika Elan 37 Per Højgaard Nielsen Bergens Seilforening Trond Wickman 12:15:06 1.29 15:48:17 Lys 1,25-1,30
10 NOR 9566 Sitka Luffe 40 KNUT HERVIK Stavanger Seilforening Njål Hervik 12:09:50 1.3 15:48:47 Lys 1,25-1,30
11 NOR 11782 Rocky Ocean OneOff Halvor Aaslestad Stavanger Arne Hammersland 13:08:59 1.21 15:54:40 Lys 1,17-1,24
12 NOR 6760 Ølle Bølle Maxi 999 Ole-Jørgen MIchelsen Askøy Kjetil Wøbbekind 13:58:17 1.14 15:55:38 Lys til og med 1,16
13 NOR 152 eXpression X-35 Mathias Hauge Karmøy Seilforening Rune Waage 12:01:01 1.33 15:58:57 Lys 1,31 og over
14 NOR 9764 Tayo Sun shine 38 OTTO HÆGLAND OS SEILFORENING Ove Gullbrå 13:39:39 1.17 15:59:00 Lys 1,17-1,24
15 NOR 11647 Hyggen IX First 40.7 Leif-Martin Drange Bergens Seilforening Fridtjov Bergmann 12:02:28 1.33 16:00:53 Lys 1,31 og over
16 NOR 11921 Silje Sun od.40.3 ROY NILSEN Stord Seilforening Paul Matre 13:21:55 1.2 16:02:18 Lys 1,17-1,24
17 NOR 5361 Hello Goodbye X-3/4-ton Stig Vaular Åsane Seilforening Øystein Erstad 13:30:00 1.19 16:03:55 Lys 1,17-1,24
18 NOR 12515 Nicoline elan 410 Lars Petter Karlsen Fredrikstad Seilforening Tor Hove 11:39:43 1.38 16:05:37 Lys 1,31 og over
19 NOR 11500 Promineo Racing J/109 Leif Arild Åsheim Stavanger Seilforening Hans Martin Veding 12:29:21 1.29 16:06:40 Lys 1,25-1,30
20 NOR 1005 Frida Gambling 34 endre aas Askøy Seilforening Torbjørn Lundhaug 14:15:55 1.13 16:07:12 Lys til og med 1,16
21 NOR 5690 Amelia Luffe 44 sigurd utbjoe Stord Bjørn Eilertsen 12:12:46 1.32 16:07:15 Lys 1,31 og over
22 NOR 12397 Lisa Bavaria 39 Cruiser Paul Øyvind Mehammer Os Kennet Bjørhaug 13:14:27 1.22 16:09:14 Lys 1,17-1,24
23 NOR 9341 X-faktor X-332 Harald Matland Nordhordland sf Torkjell Tolo 13:08:47 1.23 16:10:13 Lys 1,17-1,24
24 NOR 11136 Gleden Maxi 1050 Finn Espeseth Askøy Torbjørn Halvorsen 13:28:40 1.21 16:18:29 Lys 1,17-1,24
25 NOR 11606 jacetti J-92s Thomas Robberstad Stavanger SF Per Haugen 13:05:22 1.25 16:21:42 Lys 1,25-1,30
26 NOR 10886 Magica J/92 Stein Frode Bulling Ålesund Seilforening Frode Brattum 13:19:00 1.23 16:22:46 Lys 1,17-1,24
27 NOR 10860 Lille My Elan 37 Øystein Spilde Hardanger Seglklubb Trygve Røste 12:52:04 1.28 16:28:15 Lys 1,25-1,30
28 NOR 13584 Calluna Bavaria 42 cruiser Frode T. Haugland Askøy Seilforening Tor Lohne 13:05:25 1.26 16:29:38 Lys 1,25-1,30
29 NOR 12212 SOLO Express 40 Rune Aasberg KNS Arild Schei 11:08:37 1.49 16:36:15 Lys 1,31 og over
30 NOR 11651 Båtenvår First 31.7 Harald Gjøsæter Askøy Kristian Øpstad 14:12:17 1.17 16:37:10 Lys 1,17-1,24
31 NOR 11331 Alna II Hanse 341 Kjetil Skog Askøy seilforening Øyvind Fiksen 13:51:01 1.2 16:37:14 Lys 1,17-1,24
32 NOR 12093 Ami First 31.7 Stig Aaberg RAN Jarle Aaberg 14:13:14 1.17 16:38:17 Lys 1,17-1,24
33 NOR 10844 Ventus match 35 Kjell Ove Klungrehaug Bergens seilforening Jens Åge Ellingsund 13:10:40 1.27 16:44:08 Lys 1,25-1,30
34 NOR 9454 Frøken Smilla First 31.7 HR Morten Fotland Nordhordland Stein Arne Kvåle 14:12:31 1.18 16:45:58 Lys 1,17-1,24
35 NOR 11364 Lipse Bavaria 36 AC (2001) Roald Skjoldal Ran Andreas Stubsve Skjoldal 14:12:45 1.18 16:46:14 Lys til og med 1,16
36 NOR 11937 Procella 34 Ragnar Egset Stavanger Seilforening Jan Sverre Vea 13:53:52 1.21 16:48:58 Lys 1,17-1,24
37 NOR 13430 Veni VI Hanse 430e Jan Hjellestad Bergens Seilforening Magne Aalen 12:41:54 1.33 16:53:20 Lys 1,31 og over
38 NOR 11538 scirocco 2 bavaria 42 cruser arne pettersen askøy morten abbedissen 13:17:30 1.28 17:00:49 Lys 1,25-1,30
39 NOR 98 Vivante Albin Express Jan-Magnus Aase Åsane Bjarte Hordvik Rydland 15:22:00 1.11 17:03:25 Lys til og med 1,16
40 NOR 12129 vito hanse 320 Nina Rosenlund Ran Petter Ankjær-Jensen 14:53:46 1.15 17:07:50 Lys til og med 1,16
41 NOR 11873 Sirocco 3 Grand Solei 45 Bernt Svendsen Askøy Gordon Wright 12:38:28 1.36 17:11:31 Lys 1,31 og over
42 NOR 11522 Trinity Dufour 40 TERJE BORSHEIM Stavanger SF Alf Inge Johansen 13:14:27 1.3 17:12:47 Lys 1,25-1,30
43 NOR 11537 krabbelure 6 first 45 f 5 Ove Lind Bergens Seildforening Knut Lind 13:04:21 1.32 17:15:20 Lys 1,31 og over
44 NOR 12071 Hera II Hanse 400e Jan Butler Wang Tønsberg Seilforening Tor Gunnar Aksland 13:18:00 1.3 17:17:24 Lys 1,25-1,30
45 NOR 11018 ELG Scanmar 31 Jan Edvard Søvre Askøy Bernt Johannessen 15:27:51 1.12 17:19:11 Lys til og med 1,16
46 NOR 10017 Sun Flyer Sun Fast 43 viggo vea tbo Mats Myrmel 12:47:55 1.36 17:24:22 Lys 1,31 og over
47 NOR 13510 Nadun Hanse 320 Stian Aarhus Haukås Seilforeningen 1928 Victor Hovland 15:35:30 1.13 17:37:07 Lys til og med 1,16
48 NOR 11648 Susan Beneteau First 40,7 Arne Berven Åsane Tormod Engelsen 13:18:07 1.33 17:41:30 Lys 1,31 og over
49 NOR 12130 Chablis First 44.7 Ivar Jacobsen Ole-Eirik Lerøy 12:51:10 1.39 17:51:55 Lys 1,31 og over
50 NOR 12245 FRYD Hanse 370 e tom hellesund Karmøy Øyvind Olson 14:31:22 1.24 18:00:30 Lys 1,17-1,24
51 NOR 12127 SuMar II Cyclades43,4 Øyvind Krokeide Bergen Alf Wiig 15:04:15 1.2 18:05:06 Lys 1,17-1,24
52 NOR 11528 Hawthorne First 36,7 MORTEN OFFERDAL Askøy Anders Offerdal 14:10:24 1.28 18:08:31 Lys 1,25-1,30
53 NOR 14006 Vea Flyer Jeanneau Sun Odyssey 39i Eli Ådland Nilssen Karmøy Seilforening Ranghild Tørring Andreassen 14:29:55 1.23 18:17:59 Lys 1,17-1,24 0:28:00
54 NOR 11968 Farvide First 44.7 Arvid Høgelid Milde båtlag Per Cristian Johnsen 13:27:00 1.39 18:41:44 Lys 1,31 og over
55 NOR 13519 S/Y FRI Hanse 350 John Bjordal Stord Seilforening Ole Jacob Eide 15:34:35 1.21 18:50:51 Lys 1,17-1,24
56 NOR 10852 Obelix X-37 Knut Erik Hjorth ASF Paal Albro 14:48:50 1.31 19:24:23 Lys 1,31 og over
57 NOR 11824 Cermedez Elan 37 MORTEN ÅDLAND NORDHORDLAND Frode Haugland 14:42:01 1.29 19:50:48 Lys 1,25-1,30 0:53:00
- NOR 9573 Carolina av Alvøen Jeanneau SO 32,2 Janicke Sjursen Nyheim Askøy Frank Nyheim - 1.1 DNF Lys til og med 1,16
- NOR 12136 Synzygus Beneteau Oceanis 331 Øyvind Hauge Idrettslaget Milde Båtlag Ronald Toppe - 1.16 DNF Lys til og med 1,16
- NOR 12512 Endorfin Elan 340 REIDAR HAGEN Åsane seilforening - 1.25 DNF Lys 1,25-1,30
- NOR 12239 Aetam Hanse370e Torolf Wedberg Bergen Siri Vike - 1.25 DNF Lys 1,25-1,30
- NOR 192 Xena Albin Express Carl Johan Wickmann Bergens seilforening Carl Olav Wickmann - 1.11 DNF Lys til og med 1,16
- NOR 64 Expresso1 Albin Express Thor Fredrik Jacobsen Åsane Seilforening Eirik Wold - 1.11 DNF Lys til og med 1,16
- NOR 24 LnX x-99 Sigurd Lerum Boasson Ran Frode Lerum Boasson - 1.24 DNF Lys 1,17-1,24
- NOR 7541 Mixer Maxi Mixer Eivind Tysse Hardanger Lars Djupevåg - 1.15 DNF Lys til og med 1,16