De norske representasjonsseilerne i Optimistjolle klare

Etter helgens Norges Cup regatta i Horten har Norsk Optimistjolleklubb tatt ut lagene til årets Nordiske, Europa- og verdensmesterskap.

Publisert

VM

Marcus Salterød Jonas, Horten Seilforening

Håvard Aker, Tønsberg Seilforening       

Ulrik Backe, Vestfjordens Seilforening    

Kristoffer Rosmo, Bundefjorden Seilforening     

Ragna Agerup, KNS.

IODA World Championship arrangeres av the Malysian Yachting Association fra 28. desember 2010 til 8. januar 2011

EM

Peder Møyner Lund, Vestfjordens  Seilforening

Celine Therese Herud, Moss Seilforening

Henrik Andersen, Nesodden Seilforening

Martin Halseide, Asker Seilforening

Julie Sydow Mo, Svelvik Seilforening

Einar S. Wahl, Vestfjordens Seilforening

Juni Bjørneset, Soon Seilforening.

IODA European Championship arrangeres av Yacht Club Kamien Pomorski fra 3. til 9. juli

JNoM

Andreas Petersen, Moss Seilforening   

Katarina Cezilie Broch, Bundefjorden Seilforening

Anniken Bjørnstad, Asker Seilforening

Amalie Hjellestad Hella, Hjellestad Seilforening

Maia Agerup. KNS

Knut Reidulff, Asker Seilforening

Martin Aamodt, Vestfjordens Seilforening

Eric Collett, Asker Seilforening

Mads Severin Hassum-Olsen, Moss Seilforening

Olav Gran Lunder, Tønsberg Seilforening

Marie Melby, Arendals Seilforening

Alexander Dahl Høgheim, Ran Seilforening

Celine Clausen, Hjellestad Seilforening

Martine Wroll Evensen, Tønsberg Seilforening

Torstein Langan, Asker Seilforening

Amund Tenstad, Horten Seilforening   

Henning Ødeby Karlsen, Nesodden Seilforening

Andreas Erik Karlsen, Horten Seilforening

Anne Sophie Tjøm, KNS

Kristoffer Comiskey, Olsen KNS

Eline Flotoft Elnan, Asker Seilforening

Kai Arne Schröder Myklebust, Bærum Seilforening

Nikolai Bakker, Stavanger Seilforening

Ole Weierholt, Arendals Seilforening   

Sander Ø Raggan, Bærum Seilforening

Vår Osborg, Nesodden Seilforening

Knut Halvor Rismyhr, Lillesand Seilforening   

Marius Hamre Nordrik, Bergens Seilforening

Arthur Visedo Eriksen, Drøbaksund Seilforening

Simen Duus Carlsen, Arendals Seilforening   

Pernille Granlund, Kragerø Seilforening   

Edward Vedeler Jensen, Moss Seilforening

Hermann Collett, Asker Seilforening

Astrid Gran Lunder, Tønsberg Seilforening   

Kristine Gustavsen, Arendals seilforening   

Kornelia Haddal Sivertsgård, Nesodden Seilforening

Karoline Folgerø Dale, Stord Seilforening

Ida Kristine Stakston, Sandefjord Seilforening

Kristine Biering Mohr, KNS

Sunniva Hillesøy, Bærum Seilforening

Ingeborg Tryti, KNS

Elise Christophersen, KNS.

Junior Nordisk mesterskap (JNoM) i Helsinki arrangeres fra 20. til 25. juli 2010.