Klart for finaleseilaser i Jotun Stor-NM
Klart for finaleseilaser i Jotun Stor-NM

Klart for finaleseilaser i Jotun Stor-NM

Brevik Seilforening har hatt flotte forhold de siste dagene og har avviklet mer enn nok seilaser til å få et gyldig NM. Og imorgen kommer finalene

Publisert

Resultater etter lørdagens seilaser:

Zoom gutter:

1. Mathias Kvitrud Haugstad    Asker Seilforening  10.0

2. Jon Alexander Hvam    Oppegård Seilforening    17.0

3. Tore L. Føyen    Stord Seilforening    23.0

Zoom jenter:

1. Eline Norum Snerlebakken    Moss Seilforening    16.0

2. Ingrid Kvåle Nordaas    Hjellestad Seilforening      20.0

3. Linn Emelie Schäffer    Drøbaksund seilforeining    20.0

29er:

1. Helene Næss    Ane Gundersen KNS    18.0

2. Anders Hylen Klippenberg    Kristin Nyland    KNS 42.0

3. Mari Sveen    Tilla Thorleifsson    KNS/Soon 57.0

4. Karine Holden Feragen    Julie Granlund    Arendal/Kragerø Seilforening  57.0

 

2.4 meter:

1. Harald Rolfsnes    Røyken seilforening   13.0     

2. Ole Eide    KNS     14.0     

3.  Aleksander Wang-Hansen    KNS     20.0    

Brett, BIC Techno:

1. Eirik Oxholm    Larvik seilforening   7.0     

2. Marianne Berntsen    KNS  13.0     

3. Erik Aanerud Omtvedt    KNS   27.0    

Brett, Race Board:

1. Vegard Johan Eimind    Arendal Seilforening     7.0     

2. Jens Monn Hopstock    Arendal Seilforening    16.0     

3. Sebastian Wang-Hansen    Tønsberg Seilforening   18.0    

Optimist jenter:

1. Johanne Gurvin Skaaland    Bergen Seilforening     14.0

2. Line Flem Høst    KNS       16.0

3. Amalie Grytdal    Hjellestad Seilforening       18.0

4. Amanda J.DiBiagio    Bundefjorden Seilforening     21.0

5. Elise Roalkvam    Stord Seilforening     25.0

6. Celine Therese Herud    Moss Seilforening   27.0

Optimist gutter:

1. Magnus Andersen    Nesodden Seilforening     20.0

2. Harald Fæste    Drøbak Seilforening     23.0

3. Vegar Berentsen    Bærum Seilforening     35.0

4. Peder Møyner Lund    Vestfjordens Seilforening     36.0

5. Hermann Tomasgaard    Drøbak Seilforening     37.0

6. Endre Nordstrand    Bærum Seilforening     38.0

7. Gotfred Andenes    Hjellestad Seilforening     41.0

8. Hartvig Johannson    KNS     42.0

9. Douglas Campbell    Royal Perth Yacht Club    42.0

10. Håvard Aker    Tønsberg Seilforening      43.0

Laser Radial gutter:

1. Mikkel Berger    Drøbaksund Seilforening   5.0     

2. Magnus Borgersen    Sandefjord seilforening     10.0     

3. Petter Mollerup    Asker Seilforening   12.0   

Laser Radial jenter:

1. Anette Melsom Myhre    Asker Seilforening    6.0     

2. Natcha Uthaug    Milde Båtlag     8.0     

3. Kristine Dahl    Sandefjord Seilforening   13.0   

Laser Standard:

1. Mathias Mollatt    Moss Seilforening    5.0     

2. Tim Sandberg    KNS     10.0     

3. Jon Anders Quamme    Sandefjord seilforening      14.0     

E-jolle jenter: 

1.  Katrine Johansen    Svelvik Seilforening      10.0

2. Marthe Enger Eide    Bærum Seilforening     18.0

3. Kristine Strandenes    Grimstad Seilforening     20.0

4. Ina Berentsen Kullmann    Bærum Seilforening     22.0

5. Tine Simensen Oldereid    Bærum Seilforening     22.0

6. Karianne Fonn Jårvik    Bergen Seilforening     22.0

E-jolle gutter:

1. Håkon Vestby    Drøbak Seilforening     18.0

2. Lars-Jørgen Berge Larssen    Horten Seilforening     27.0

3. Maxime Brackman    Bergen Seilforening     28.0

4.  Tord Båsen Grenness    Horten Seilforening     31.0

5.  Nicholas Small    Vestfjordens Seilforening      33.0

6. Eirik Blindheim Hole    Asker Seilforening     39.0